opracowanie graficzne Piotr Serwacki
powered by asis.pl
Warszawa • tel.: 601 25 67 78 • e-mail: piotr@serwacki.pl
Na Państwa życzenie mogę wykonać serwis zdjęciowy z każdego zdarzenia i imprezy, na którą zostanę poproszony. Wszelkie firmowe uroczystości lub prywatne wydarzenia dokumentuję z należytą starannością.

Wedle życzenia mogą to być niewielkie zbiory zdjęć jak również obszerne relacje wykonane przez kilku fotografujących jednocześnie. Osoby te posiadają zawsze moją rekomendację i gwarantowane przeze mnie umiejętności.

Wieloletnie doświadczenie pozwala wydobyć nawet w niewielu ujęciach sedno obserwowanej sceny.

Zawsze wykorzystuję zastane oświetlenie podczas fotografowania, co pozwala uniknąć nienaturalnego wrażenia jakie daje użycie samej lampy błyskowej. Jeśli to możliwe stosuję rozbudowany system dodatkowych lamp błyskowych współpracujących ze sobą. Pozwala to na równomierne oświetlenie dużych pomieszczeń wpływając pozytywnie na kolorystykę i wizerunek zdjęć.

Mam doświadczenie w fotografowaniu zarówno imprez takich jak chrzciny, komunie, pogrzeby, małe prywatne lub firmowe spotkania, przedszkolne zabawy, szkolne uroczystości jak również duże konferencje i sympozja, a nawet imprezy, które odbywały się w Pałacu Prezydenckim, Sejmie RP i innych miejscach z udziałem ważnych osobistości.