opracowanie graficzne Piotr Serwacki
powered by asis.pl
Warszawa • tel.: 601 25 67 78 • e-mail: piotr@serwacki.pl
Jako rozwinięcie tematyczne fotografii reportażowej oferuję również serwisy z uroczystości ślubnych. W tak szczególnym dniu wykazuję maksymalną elastyczność względem wymagań młodej pary.

Możliwe jest wykonanie zdjęć nie tylko z samej uroczystości w kościele lub urzędzie. Wedle życzenia udokumentowane mogą być również błogosławieństwo i przyjęcie weselne. Do tego dochodzą często pozowane zdjęcia plenerowe, na które para młoda może się ze mną umówić w dniu ślubu lub w innym dogodnym terminie, w dowolnie wybranym miejscu.


Wykonując zdjęcia w pomieszczeniach takich jak kościół czy dom weselny, staram się zawsze prócz lampy błyskowej wykorzystywać zastane na miejscu oświetlenie. W razie potrzeby stosuję system dodatkowych błyskowych lamp doświetlających. Wszystko po to by uzyskać odpowiedni klimat zdjęć, eliminując niekorzystne wrażenie jakie daje użycie pojedynczej lampy błyskowej.

Do uzyskania jak najlepszych efektów i różnorodności zdjęć wykorzystuję do fotografowania cały zestaw najwyższej jakości obiektywów o zakresie ogniskowych od 17 do 400 mm. Dzięki temu staram się uzyskać ciekawy charakter fotograficznej relacji i przekazać jak najwięcej emocji związanych z tak szczególnym dniem.